Filozofie

MAZZIVO nakupujete prostě jinak: on-line, přímo z výroby, na zakázku, bez velkoskladů, prodejců a jiných zprostředkovatelů. Jako první firma, která funguje na principu internetového prodeje, nabízíme v maloobchodním prodeji vlastní designérské výrobky v nejvyšší kvalitě a ve skvělých nízkých cenách. Naše výrobky jsou o 30% až 70% levnější než jiné ze stejného segmentu v této kvalitě.

Pro koho je MAZZIVO ?

Jsme tu pro ty, kteří nechtějí platit marže zprostředkovatelům, nechtějí platit za nevhodně vypracované prodejní cíle nebo náklady na skladování.
Jsme tu pro ty, kteří chtějí zaplatit za reálnou hodnotu daného výrobku.
Jsme tu pro všechny ty, kteří se chtějí obklopit předměty, které odrážejí jejich osobnost a styl života.
Jsme tu pro všechny ty, kteří touží po dobrém designu.
Jsme tu pro ty z Vás, kteří si chtějí zařídit svůj dům vkusně, esteticky a při tom neproplácet.
Jsme tu pro všechny, kteří oceňují evropskou výrobu a angažují se v rozvoji našeho kontinentu.
Jsme tu pro lidi, kteří milují přírodu a cení si její autentičnost.
Jsme tu pro všechny ty, kteří se dožadují poctivého servisu i po nákupu a ne jenom před ním.
Jsme tu pro všechny ty, kteří rádi relaxují v příjemném prostředí vlastního domova.

 

Naše mise:

Umožňujeme dostupnost předmětů s vysokou uměleckou hodnotou a kvalitou, které se kvalifikují do segmentu Premium. Základem je poctivá a jasná nabídka tak, aby bylo pro vás srozumitelné, kde, jak a co děláme a za co vlastně platíte. Jedna část našeho týmu pracuje v Německu a zabývá se administrativou, která se stará o to, aby naše nabídka byla vždy aktuální a přizpůsobena Vašim potřebám. Druhá část našeho týmu pracuje přímo v kvalifikovaných manufakturách, kde poskytujeme služby na nejvyšší úrovni, na území Polska, České republiky a Slovenské republiky. Nad každou etapou realizace Vaší objednávky máme plnou kontrolu. Celkem malá vzdálenost mezi Vámi a místem výroby Vaší objednávky znamená, že v každé chvíli se můžete dovědět, v jakém stadiu se právě nachází a jestli ji můžeme pro Vás ještě nějakým způsobem upravit dle Vašich představ.

Těchto vysoko vytýčených cílů můžeme dosáhnout i díky Vám. Ve skutečnosti, to právě Vy rozhodujete o tom, co pro Vás můžeme udělat. Díky tomu, že můžeme rezignovat z drahých výstav, služeb obrovských obchodně - distribučních řetězců nebo ozdobných balení, Vám můžeme nabídnout design dle Vašeho přání v nejvyšší kvalitě a v nejnižší možné ceně.

 

Naše hodnoty:
 

I. Design made in Příroda

V nadčasových i klasických formách spojujeme moderní design s nejzajímavějšími prvky, které nám dává příroda. Nenapravujeme přírodu – zdravé uzly, přírodně křivé letokruhy a fantastické barvy dřeva a jádra dodávají našim výrobkům na autentičnosti a originalitě. Přírodní spojujeme s přírodním, takže náš nábytek pokrýváme včelím voskem nebo lněným olejem.

II. Přímo z výroby, bez marže zprostředkovatelů.

MAZZIVO je první internetová značka, která nabízí své výrobky přímo z výroby. Nabízíme designérské předměty ze segmentu Premium v cenách výrobce, bez nákladů zprostředkovatelů a jejich marží. Úplně všechno jsme přepočítali a proanalyzovali. Teď můžeme prodávat nábytek z tvrdého, masivního dřeva s vysokou uměleckou hodnotou a nejvyšší kvalitou, vyrobeného levněji, než dřevo dostupné na trhu. Jak to děláme?

1) Naše výrobky jsou vyráběné jedině v Evropě.

2) Naše výrobky jsou prodávané jedině na internetu. Naší zárukou pro Vás jsou tisíce pozitivních názorů našich spokojených klientů v celé Evropě a ne obchodní skupiny zahrnující stovky osob.

3) Každý náš výrobek je skutečným unikátem vyrobeným individuálně na zakázku. Naši klienti nemusí platit náklady vyšší výroby, chybně vytýčených výrobních cílů nebo za dodatečné skladování.

4) Naše výrobky prodáváme bez zbytečných zprostředkovatelů, přímo z výroby. A jaký je výsledek toho všeho? Neplatíme za obchodníky, prodejce, obchody a jiné zprostředkovatele. Neplatíme nájem za drahé prodejny, náklady na skladování a transport mezi nimi. Takže které náklady zůstávají? Jedině čistý design a nízká výrobní cena!

III. Hezké věci nemusí být předražené.

Myslíme si, že dobré umění má být dostupné každému tak, abychom zvýšili kvalitu naší společné každodennosti. Abychom tohle všechno dodrželi, snažíme se sledovat nejnovější trendy v oblasti designérského nábytku, spolupracujeme s mladými návrháři, aby se ve Vašem domě nacházeli nejzajímavější výrobky s vysokou uměleckou hodnotou za senzační nízké ceny.

IV. Design z nejvyšší, ceny z nejnižší… třídy

Škrtáme všechny náklady, které nejsou potřebné. Naše zboží prodáváme jen on-line přímo z výroby bez zprostředkovatelů a vyrábíme na zakázku. Díky tomu jsme stvořili novátorskou formu nákupu nábytku! BEZ zprostředkovatelů, kteří si připočítávají dodatečné marže, BEZ kalkulace možných výrobních chyb a výroby vícerých kusů nábytku, než potřebujeme, BEZ nákladů na skladování, BEZ nákladů na udržování drahých obchodných prostorů. V cenách výrobce jedině design.

V. Čekání se nevyplácí.

Náš prodejný model si zakládá na výrobě „on demand“, nebo „na objednávku”. Výrobky jsou vyráběné speciálně pro Vás dle vašich přání. Nemusíte čekat na svoji objednávku dlouhé měsíce.

VI. Časté změny kolekcí, krátké a individuální série.

Spolupracujeme přímo se stolařskými manufakturami, což nám dovoluje udržení nejvyšší kvality výrobků a časté změny nabízených kolekcí. Sledujeme nové trendy ve světě designu. Díky tomu Vám můžeme nabídnout novinky, vyrobeny dle norem nejvyšší kvality. Naše interpretace designu ale neznamená jen nejnovější módu - výrobky MAZZIVO charakterizuje taky individualita a nadčasovost.

VII. Skleněný dům s otevřenými dveřmi.

Zakládáme si na transparentnosti. Naše nabídka je poctivá, autentická a rozumná. Proces realizace objednávky je přemyšlený, aby byl pro Vás srozumitelný, až po konečné doručení Vašeho nového nábytku k Vaším dveřím. MAZZIVO je design, který pochází z přírody. Přece je to tak jednoduché nic neskrývat.

VIII. Servis s velkým S

Pro nás je nejdůležitějším cílem Vaše spokojenost a satisfakce. Vaše spokojenost je pro nás důležitá po celý čas užívání výrobku a náš servis je Vám stále k dispozici. Všechno začíná jednoduchou obsluhou internetových stránek a jasných informací, které jsou na nich uvedené. Dalším krokem je kompetentní infolinie, která se stará o rychlý kontakt, stejně jako kontakt emailem. Vždy Vám odpovíme v době do 48 hodin.

IX. Dáváme šanci ambiciózním a kreativním.

Mladí designéři a umělci se starají, aby naše nabídka byla rozmanitá, a tímto způsobem dostávají šanci, aby byli jejich nápady realizované ve výrobě přímo z jejich návrhů na papíru, místo dlouholetého čekání na možnost realizace svých nápadů. Teď, s MAZZIVO, můžou tvořit pod svým vlastním jménem.
 

Historie

Nápad MAZZIVO se zrodil v roce 2003, kdy poptávka na výrobky ze segmentu OUTLET přerostla nabídku. Klienti vyžadovali výrobky z masivního dřeva ve vysoké kvalitě, dostupné v nižších cenách, než bylo obvyklé. Výběr zboží, dostupných na trhu, byl sice dobrý, avšak příliš drahý. Levnější výrobky nedosahovaly požadovanou kvalitu nebo byly distribuovány prakticky všude a ztrácely tak na atraktivitě.

Drahé značkové výrobky jsou obecně vyráběné v asijských továrnách, kde jsou náklady na výrobu velice levné, přemýšlíme o tom, kde se ztratil zisk z jejich prodeje nebo spíše v jaké kapse? Proč konzumenti nevyužívají možnosti nákupu, kde můžou ušetřit? Po sepsání všech otázek a odpovědí na papír se velice rychle ukázalo, jak dlouhá je řetěz sestavěna z nákladů, mezi místem výroby a místem prodeje v obchodě. Takto povstala značka MAZZIVO – značka, pod kterou nabízíme výrobky nejvyšší kvality za skvělé nízké ceny bez zbytečných nákladů. Jsme věrní naší zásadě, že naše výrobky jsou vyráběné jedině v Evropě.

Neustále se staráme, aby byl náš nábytek synonymum pro kvalitu, odborní výrobu a nadčasový estetický design. V naší práci se inspirujeme tím, co je nejlepší, aby se efektem naší práce staly originální výrobky, které se odlišují neobyčejným designem a odolností.