Královské postele- čalouněné postele

Královské postele- čalouněné postele

„Kdo netráví své dny v království snů, je otrokem dní.“

Džibrán, Chalíl

Nedovolte, aby Vám život protekl pomezi prsty a Vy jste si na jeho sklonku uvědomili, co všechno jste zmeškali. Nebuďte otroky svojí práce. Občas třeba popustit uzdu fantazii, snít a vypnout. Ideálním místem na magické odreagování je ložnice – království Vašich snů. Zde jste pány pouze Vy a diktujete si vlastní pravidla.

Čalouněná postel na míru, montáž u zákazníka

Do „království“ se hodí postele pro ty nejnáročnější. Moderní čalounění postele si svým zpracováním získávají čím dál více příznivců. Barevné kombinace látek nebo kůže mají své osobité kouzlo. Věděli jste, že právě čalouněné postele se pokládají za nejpraktičtější? Nabídku této praktické kvality si můžete shlédnout i v prodejně Matrachello - království ložnic. Vybírat si můžete z vícerých rozměrů, barev dřeva i materiálu čalounění. Určitě taky oceníte úložný prostor s odvětráváním. Zákazníci si rádi vybírají tenhle typ i kvůli tomu, že v ceně postele je matrace. Takovouhle koupí přinesete do Vaší domácnosti dizajn, který přetrvává. Manželské postele nejsou jenom prioritou pro pár. Kdo by nechtěl zažít ten pocit „letištní haly“, kde si může užít prostornost? I individualista si smí vychutnat kouzlo královské postele. Neztrácejte čas a pojďte se pokochat čalouněným komfortem. Každý z výrobků prodejny Matrachello vyniká jedinečností a osobitým dizajnem. V případě, že jste tady nenašli to „pravé ořechové“, nastupují na řadu postele na míru dle Vašich představ.

Čalouněná postel Azurro s dřevěným rámem Samostatnou kapitolu tvoří látka. Možnost výběru potahové látky je pro Vašeho průvodce ložnicovým světem samozřejmostí. Tak jako si smíte vybrat materiál (látku, kůži, koženku), meze se nekladou ani při výběru vzoru a barvy. Firmě Matrachello není hravost, tak vlastní pro ložnici, vůbec cizí, proto Vás bez problémů postaví do role designéra. Upřednostňujete postel ze dřeva jako dub nebo buk? Žádný problém. Kombinace dřevo – čalounění se osvědčila již mnohokrát.

Čalouněné postele se znovu dostávají na výsluní. Díky pevné konstrukci a modernímu vzhledu si dobývají nábytkářský průmysl i srdce zákazníků. Tyto postele splňují kriteria i těch nejnáročnějších jedinců, kteří si potrpí na kvalitu či estetiku. Koupí takovéto postele si můžete být jistí jednoduchou údržbou, vysokou kvalitou a maximálním pohodlím. Sladkost, dobrodružství, vášeň, adrenalin... Prožijte si svoji pohádku, oddejte se svým snům a po probuzení navštivte prodejnu Matrachello , kde si můžete vybrat to „nej“ do Vaší ložnice. Postele od této firmy jsou tou pravou cestou za zdravým spánkem. Vzdejte hold královským postelím a připravte se na královský spánek.