Postel na míru

Čalouněné postele na míru.

Kolekce čalouněných postelí zahrnuje několik modelů, ze kterých je každý jedinečný, nabízející osobitý design. Pokud Vás neoslovila žádná z nabízených čalouněných postelí z naší nabídky, nabízíme Vám řešení v podobě zhotovení postele na míru.

I z náčrtu, který nám zašlete, umíme vyrobit postel dle Vašich představ.

Náčrt čalúnenej postele poslaný zákazníkomNáčrt čalúnenej postele poslaný zákazníkom

Náčrt čalúnenej postele poslaný zákazníkomNáčrt čalúnenej postele poslaný zákazníkom

Náčrt čalúnenej postele poslaný zákazníkom

 

V případě zájmu pište na info@matrachello.sk

Jak postupovat, když chcete postel dle Vašich představ?

Jednoduše. Zašlete nám fotografii postele, o které sníte. Napište nám, jaký rozměr, případně tvar by měla mít Vaše postel. Umíme vyrobit postele i nestandardních tvarů a rozměrů. Sami si zvolíte, parametre tak, aby postel zapadla do interiéru, zvláště pokud disponujete ložnicí o malé výměře. Samostatnou kapitolou je výběr látky. Látku si můžete na Vaši postel vybrat z pohodlí Vašeho domova, a sice, vzorníky látek/kůží/koženek Vám zašleme na naše náklady a vy si můžete vybrat textilii, kterou opravdu chcete. Stačí, pokud nám v prvním kole výběru nadefinujete, o jaký typ čalouněné látky máte zájem, tedy o materiál, případně jaké barvy textilií Vás zajímají. Taktéž vyjdeme vstříc těm, kteří požádají postel v dřevinách jako je dub, buk apod. Zkrátka, zveme Vás k tomu, abyste se stali designéři Vaší postele.

Vizualizace postele.

Standardně od nás obdržíte postel v 2D nákresu, se kterým následně pracujeme, abychom precizně vyřešili všechny detaily Vaší postele. V případě zájmu Vám víme navrhnout i 3D návrh postele.

Obrázek versus realita.

Naše manufakturní výroba postelí podléhá několikaletým zkušenostem. Každý prvek postele je důkladně promyšlen, kontrolován a hlavně, myslíme za Vás. Navrhnout si u nás postel na dálku není překážkou, naopak, sami Vás budeme navigovat ke správnému řešení celé postele, nakolik máme bohaté zkušenosti s jejich výrobou.