Proč buková postel?

Proč buková postel?

Kdo by nepoznal přirovnání „budeš zdravý/silný jak buk“? Už naši prapředkové věděli o obrovských kladech bukového dřeva. S velikou oblibou se využívá i dnes při výrobě nejrozličnějších produktů. Mistři truhláři na něj nedají dopustit při zhotovování interiérového nábytku. Setkáváme se s ním téměř na každém kroku. Podlahy, nábytek, sportovní potřeby nebo hudebné nástroje nám denně poukazují na všestrannou využitelnost bukového dřeva. Před zpracováním se zvykne dřevo nejdříve vysušit. Tady je však zapotřebí být opatrný, protože dřevo rychle schne a nejednou při tom zvykne měnit tvar nebo nadměrně schnout. Za klady buku se považuje jeho středně pevný ohyb, vysoká pevnost v tlaku, skvělé předpoklady na ohýbání a rázová houževnatost. S tímto dřevem se dobře pracuje. Barva bukového dřeva je jemně krémová. Po zpracování může dostat začervenale-bronzově-hnědou barvu. Jeho vlákna jsou rovné se širokými paprsky a pravidelnou texturou. Dlouhá životnost bukového dřeva garantuje spokojenost se zakoupeným výrobkem. Takovými jsou i bukové postele od společnosti Matrachello, kde si taky můžete vybrat vhodný rošt a matraci.

Masívní buková postel Slovenskej výrobyMasívní pevná konstrukce postelí mluví o 100% kvalitě. Buk jakoby se zastavil v době, nezestárl nebo znal tajemství věčné mladosti. Tak budou pak vypadat i Vaše bukové produkty – mladě a svěže. Vlastnosti buku nikdy neztratili na atraktivnosti. Podívejte se na postele Vašich babiček. Nejsou náhodou z buku? Jak vypadají? Zdají se Vám, jakoby byly právě vyrobeny? Pokud si zároveň potrpíte na ekologické a přírodní produkty, jejich odolnost a výdrž, tak u těch bukových získáte pocit jistoty. Když si do Vaší ložnice přinesete takovou silnou, zdravou a ekologickou postel, tak při pohledu na ni se vždy jaksi živočišně naladíte a omladnete. Bukový masiv je pro Vaše zdraví absolutně neškodný, protože je vyroben z čistého dřeva, které je namořené pouze přírodním lakem různých odstínů. Máte už dost tržní ekonomiky, která je zaměřena na kvantitu a ne kvalitu? Vaše problémy může vyřešit kvalitní slovenský výrobek. Zdá se Vám, že všechno vydrží mnohem kratší dobu než v minulosti? Hledáte výrobek, který se vymkne z řady tuctovosti a zosobňuje Vaše ego? Buková postel Vás jistě nezklame. Vaše domácnost získá jakési přirozené teplo a jedinečná kresba dřeva jí dodá harmonii. Užijete si kvalitní spánek znásobený zdravým, bezpečným a trvanlivým materiálem.

Máte vlastní představu o dizajnu své postele? Nenechávejte si jí pro sebe. Bukové postele na míru máte nyní na dosah ruky. Zajděte do naší prodejny Matrachello a dejte svému snu reálnou podobu. Repertoár bukových postelí je široký, vybrat si můžete z více rozměrů, barev i stylů. Výška desky 2,5 – 3 cm a excentrické kování jsou správnou alternativou pro garanci bezpečnosti. Do bukové postele se hodí téměř každý rošt. Pokud jste si dali vyrobit postel na míru, tak Vám ho k ní automaticky uzpůsobí. Masivní postel si vyžaduje i masivní rošt. V nabídce ložnicových studií najdete rošty i pro osoby vážíce více než 120 – 130 kg.

Už víte, proč buková postel? Pro maximální pocit soužití s přírodou, pohodlí, odolnosti a výdrže. Po takové posteli se jen tak zapráší. Tak neváhejte a vybírejte postel zdravou jako buk.